Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta

1925 yılında ilk ulusal banka olan Türkiye İş Bankası öncülüğünde kurulmuştur. Herkes tarafından tercih edilen bir marka haline gelmeyi hedef görmüş Anadolu Sigorta; Yangın, Tekne ve Nakliyat, Kaza, Mühendislik, İşyeri, Hukuksal Koruma, Seyahat ve Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca özel sağlık sigortasıTamamlayıcı Sağlık Sigortası, Yabancıların İkameti için Yabancı Sağlık Sigortası, Zorunlu trafik sigortası, konut sigortası ve araç kasko sigortası ürünleri mevcuttur.

Sektöre yön vermek adına ilerleyişini sürdürmekte, birçok bankada şubeleri acente olarak faaliyet göstermekte olan Anadolu Sigorta’nın yurt çapında yaklaşık olarak 2500 profesyonel acentesi bulunmaktadır.

Hayat dışı tüm branşlarda reasürans faaliyeti göstermekte olan Anadolu Sigorta’nın Zorunlu deprem sigortası(DASK) fiyatları, kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Tramer Sorgulama sayfamızdan fiyat alabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde Sigortalatmak ile Anadolu Sigorta ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından istediğiniz sigorta türünü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Anadolu Sigorta anlaşmalı hastaneler, poliçe sorgulama, diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Anadolu Sigorta Yetkili Acentesi


Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın 

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 724 0 850

  05454124848