Neova Sigorta

NEOVA SİGORTA

Kuruluş çalışmalarını tamamlayarak Hazine Müsteşarlığından gerekli izinleri alan Neova Sigorta, 16 Aralık 2009 itibariyle poliçe düzenlemeye başladı.

NEOVA SİGORTA İLK POLİÇESİNİ KESTİ...

Kuruluş çalışmalarını tamamlayarak Hazine Müsteşarlığından gerekli izinleri alan Neova Sigorta, 16 Aralık 2009 itibariyle poliçe düzenlemeye başladı.

Orta Doğu'nun en büyük finans kuruluşlarından Kuwait Finance House'ın (KFH) önemli iştirakleri ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ortaklığıyla kurulan Neova Sigorta, 5 Bölge Müdürlüğü, 117 acente ve 130 banka şubesiyle ile yeni yılda tüm hayat dışı branşlarda üretim yapacak.

Genel Müdürlüğünü Özgür Bülent Koç'un yürüttüğü şirketin hedefi, orta vadede Neova ismiyle Türki Cumhuriyetler'de faaliyette bulunmak ve Türkiye merkezli uluslararası bir sigorta markası haline gelmek.

NEOVA SİGORTA HASAR için iletişim 444 1 636


Poliçenize konu herhangi bir hasar meydana geldiğinde en kısa sürede 444 1 636 Neova Katılım Sigorta Neova Sigortacılık Hattımızı arayarak Hasar İhbarınızı yapabilir veya Online Hasar İhbar da da bulunabilirsiniz.

İhbarda bulunurken aşağıdaki bilgilerin yanınızda bulunması gerekmektedir;

Sigortalının adı, soyadı, unvanı,

Poliçe ve acente numarası,

Hasar tarihi,

Tahmini hasar miktarı,

Hasarın mahiyeti,

Ekspertiz yapılacak yerin açık adresi ve telefonu.

Hasar ihbarında müşteri temsilcimiz tarafından hasar dosya numaranız verilecek olup hasar dosya numaranızı not etmenizi rica ederiz. Dosyanız ile ilgili tüm görüşme ve yazışmalarda bu numara kullanılacaktır. Sizden isteyeceğimiz belgelerin en kısa sürede tarafımıza ulaştırılması dosyanızın sonuçlanma sürecini kısaltacaktır.

Tüm soru ve hasar dosyanızın durumu hakkında bilgi almak için 444 1 636 Neova Katılım Sigorta Neova Sigortacılık Hattımızı arayabilirsiniz.

Neova Sigorta, ülkemizde sigorta bilincini artırarak, ortakları, çalışanları ve acentelerimiz ile birlikte, sıfır hata ile müşteri beklentilerinin karşılanmasını amaç edinerek, Türk Sigorta Sektörünün en iyi markası olmayı misyon edinmiş bir sigorta şirketidir.

  05454124848