Taşeron Firma Marina Giriş Mali Sorumluluk Sigortası

Taşeron Firma Marina Giriş Mali Sorumluluk Sigortası, 3. Şahıs Marina Mali Sorumluluk Sigortası, 

Marmaris, Bodrum, Fethiye, Göcek, Kuşadası, İstanbul'da Marinalarda Çalışma Yapan Firmalara özel Marina'ya Girişte Sorulan 3. Şahıs Marina Mali Mesuliyet veya diğer adı ile 3. Şahıs Marina Mali Sorumluluk Sigortası tarafımızdan yapılmaktadır.

3. Şahıs Marina Mali Mesuliyet Sigortası, Marmaris, Fethiye, Göcek, Bodrum, Muğla, İstanbul, İzmir, Aydın Türkiye genelinden online sigortanız hazır.

İşte 3. şahıs mali mesuliyet sigortasının detaylarını ile öğrenmek ve satın almak şirketinizin Güvenilirliğini arttıran MARİNA SORUMLULUK SİGORTASININ YANI SIRA çalışanlarınızın FERDİ KAZA sigortalarınıda yapmanızı öneririz.

Marinalarda tekne bağlamanın yanında tamir, bakım ve onarım işleri de yapılmaktadır. Bu işleri marinaların çekek sahalarında yer kiralayan büyük, orta ve küçük şirketler ve ustalar yapar. Ancak işler büyük yada küçük'de olsa sorumluluk yapılan işin ne olduğuna bağlı olarak bazen boya ustası, marangoz, elektrikçi ve motor ustasının kurduğu ya da taşeron olarak çalıştığı şirketler sorumlu kalabilir işte bu riski göze almak için sigorta gerekir. Bakım onarım esnasında ustalardan kaynaklanan herhangi bir zarar meydana geldiğinde, bu şirket ya da ustaların bu zararı karşılayacak 3. şahıs Marina mali sorumluluk sigortası olması gerekir. 

3. Şahıs Mali Mesuliyet Sigortasını kullanabileceğiniz marinalardan bazıları,

Milta Bodrum Marina, Netsel Marmaris Marina, Martı Marina Orhaniye, Albatros Marina Marmaris, Marmaris Yacht Marina, Setur Karacasöğüt Marina, D-Marin Port Göcek Marina, Club Marina Göcek, Skopea Marina Göcek, Ecesaray Marina Fethiye, Setur Finike Marina, Türkiz Kemer Marina, Çelebi Marina Antalya, Alanya Marina, Marintürk Göcek Exclusive Marina....

  05454124848