↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

En uygun fiyatlar için teklif talebi bırakın Hemen Teklif Al

Sağlık Sigortası Nedir ?

Sağlık Sigortası sigortalanan kişinin hastalıklar ve kazalar sonucu oluşacak sağlık giderlerinin karşılanması için hazırlanmış kişiye özel planlardır.

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsurlardan biri genel ve özel şartlardır.

Özellikle incelenmeli ve kişiye en uygun poliçenin seçilmesi gereklidir. Genel şartlar bölümü tüm sigorta şirketleri içinde fazla farklılık göstermemesine rağmen özel şartlar bölümünde sunulan sigorta hizmetleri her sigorta şirketinde farklılık gösterir.

Özel Sağlık Sigortaları, sigortalılarına diledikleri doktor veya sağlık kurumunda tedavi olma özgürlüğü tanır. Sigorta şirketi, sigorta poliçesinin kapsamına göre sigortalının geçirdiği herhangi bir hastalık ya da bir kaza sonucunda ortaya çıkan ayakta tedavi veya yatarak tedavilerine ait masrafları karşılamayı taahhüt eder. Üstelik bunu özel şartlarda belirtti ise yurtiçi ve yurtdışı dünyanın neresinde olursa olsun karşılar. Özel sağlık sigortaları yüksek meblağlı giderleri karşılayarak sigortalının en zor anında en büyük yardımcısı olur.

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

Şirketimizin sağlık sigortalarındaki temel ürünü Paket-1’dir. Aşağıdaki tabloda yer alan ürünlerin tamamı; Paket-1 poliçemiz içindeki teminatlara ek olarak verilmektedir.

 Tüm ürünlerimzin “Eko” versiyonları bulunmaktadır. Eko ifadesi, ürünün yalnızca belirli özel hastanelerde geçerli olduğunu ve yurtdışında geçerli olmadığını belirtir..

Neden Sağlık Sigortası Almalıyım?

Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır. Sağlık sigortası bu özelliği ile olası yüksek meblağlı sağlık giderlerini karşılayarak, sigortalıların en zor anlarında en büyük yardımcısı olur.

Ücretli ya da yıllık beyanname veren mükellefler, ödedikleri sigorta primini vergi matrahından da indirebilir. Bu imkandan yararlanabilmek için primlerin ait olunan vadelerde ödenmesi gerekir.

Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

YURTİÇİ TEDAVİ TEMİNATLARI

Yatışlı Tedavi Teminatları

Aşağıda yer alan teminatlar; ürünümüzün geçerli olduğu anlaşmalı sağlık kurumlarında %100 ödeme oranı ile ve limitsiz olarak karşılanmaktadır.

Ameliyat

Oda-yemek-refakatçi

Yoğun bakım (vak’a başı maks. 90 gün)

Doktor takibi

İlaç yatarak

Tanı yatarak

Kemoterapi

Radyoterapi

Diyaliz

Ayakta Tedavi Teminatları

Ayakta tedavi teminatları isteğe bağlı olarak, sadece yatışlı tedavi içeren ürünlerimize eklenebilmektedir. Teminat limitleri ve ödeme oranları ürünlere göre değişmektedir

Doktor muayene

İlaç ayakta

Tanı ayakta

Fizik tedavi

Menopoz*

Trafik kazası sonucu diş tedavi giderleri

Doğum mutad kontrolleri

Kontrol mamografisi*

Psa*

Kolonoskopi*

(*)işaretli teminatlara ilişkin detaylar Özel Şartlar’da belirtilmektedir.

Diğer Tedavi Teminatları

Aşağıda yer alan teminatlar; ürünümüzün geçerli olduğu anlaşmalı sağlık kurumlarında %100 ödeme oranı ve değişen limitlerle karşılanmaktadır.

Küçük müdahale

Evde bakım

Rehabilitasyon

Ameliyat sonrası fizik tedavi

Suni uzuv

Ambulans

Yurtiçi hava ambulansı

Yurtdışı hava ambulansı

Doğum

Yardımcı tıbbi malzemeler

Yenidoğan kuvöz teminatı

Check-up*

YURTDIŞI TEDAVİ TEMİNATLARI

Yurt dışı tedavi teminatlarımız Ekonomik* ürünler için geçerli değildir.

Yurt Dışı Yatışlı Tedavi Teminatları

Küçük ameliyat

Orta ameliyat

Büyük ameliyat

Özel ameliyat

Özellikli ameliyat

Ekstra büyük ameliyat

Oda-yemek-refakatçi

Yoğun bakım

Doktor takibi

İlaç yatarak

Tanı yatarak

Kemoterapi

Radyoterapi

Diyaliz

Yurt Dışı Ayakta Tedavi Teminatları

Doktor muayene

İlaç ayakta

Tanı ayakta

Fizik tedavi


İleri Görüntüleme Tetkikleri


Ekonomik ürünlere sahip sigortalılarımızın poliçeleri, ekonomik ürünlerin geçerli olmadığı ve anlaşmalı olmadığımız sağlık kuruluşları ile yurt dışında geçerli değildir.

İleri görüntüleme tetkikleri teminatından ödenecek işlemlerden bazıları bilgi amacıyla aşağıda belirtilmiştir:

MR, BT, PET CT, ultrasonografi, doppler, anjiyografi (yatarak tedaviden ödendiği için koroner anjiyo hariç), holter, eforlu EKG, sintigrafi, nükleer tıp (galyum, talyum vb), endoskopik işlemler (gastroskopi, sistoskopi, bronkoskopi, mediastinoskopi vb. , tüm biyopsiler (yatarak tedaviden ödendiği için karaciğer ve böbrek biyopsisi hariç), ph monitörizasyonu.

Tüm Görüntüleme Tetkikleri

Direkt radyolojik tetkikler ve laboratuar tetkikleri (Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret Tarifesi Kitapçığında direkt radyolojik incelemeler ve laboratuar incelemeleri konu başlığı altında geçen tetkikler), EKG, EMG, EEG, deri prick testi, deri yama testi, her türlü kültür ve smear alımı ve incelemesi ile ilgili giderler bu teminattan karşılanmaktadır.

SAĞLIK SİGORTASINDA UZMAN SİGORTA ACENTESİ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ !

En uygun Sağlık Sigortası Hangi Şirketin ?

Sağlık Sigortasındaki tercih edeceğiniz şirketin Ne gibi Avantajları ve Dezavantajları var.

Sağlık Sigortası Görüşmesi Yaptınız Bahsedilen bilgilerin içinde söz edilmeyen eksik kalan bir bilgi varmı?

Hastaneye gittiniz ancak ödenmeyen yada eksik ödenen bir durumla Karşılaştığınızda Ne için ? Ne Kadar? ödeme yapıldığı hakkında doğru bilgilendirildiniz mi?

Sağlık sigortasında fiyat avantajı yada Ekonomik Bir sigorta Hastanede faydalı oldu mu?

Sağlık Sigortasında Hangi Hastalıklar Ödeniyor?

Sağlık Sigortasında Ödenmeyen Hastalıklar nelerdir?

Sağlık Sigortasında Muafiyet nedir?

Sağlık Sigortasında Farklı Şirkete geçiş Yapabilirmiyim?

Sağlık Sigortasında Geçiş Hangi Koşullarda mümkün olur Haklarımla geçebilirmiyim?

Sağlık Sigortasında Şirket Değişikliği istediğim zaman istediğim gibi yapabilirmiyim?

HEMEN ARAYIN GÖRÜŞELİM +90 545 412 48 48

En uygun Özel Sağlık Sigortası için sizde Hemen Teklif alın !

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası

TORUN Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi- 18 Yıllık Tecrübe | Torun İnsurance Agency Ltd. Co. - Experience of 18 Years