Robot Sophia Anadolu Sigorta Güvencesiyle Türkiye’ye Seyahat Etti

Dünyanın ilk humanoid robotu Sophia, Anadolu Sigorta güvencesinde Türkiye’ye seyahat etti. 19 Nisan tarihinde Marketing Meetup etkinliğine katılmak üzere Türkiye’ye gelen Sophia’ya poliçesi, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp tarafından takdim edildi.

19 Nisan’da ‘deneyim’ teması ile gerçekleşen Marketing Meetup bu sene çok önemli bir konuğu ağırladı. Hanson Robotics ve Las Vegas Üniversitesi araştırmacıları tarafından geliştirilen ve humanoid bir bedene sahip olan dünyanın ilk robotu Sophia, Uniq İstanbul’da düzenlenen etkinliğin en dikkat çekici konukları arasında yer aldı.

Hong Kong’tan İstanbul’a seyahat eden Sophia, seyahati boyunca Anadolu Sigorta güvencesindeydi. Sophia’nın seyahat risklerini teminat altına alan sigorta poliçesi, etkinlik sırasında kendisine takdim edildi.

Anadolu Sigorta, Standında, Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Ürününü Tanıtacak

Bu yıl da pazarlama dünyasını Uniq Hall İstanbul’da bir araya getiren Marketing Meetup’ta, Anadolu Sigorta standında kayıt veren 50 şanslı katılımcı ilk kez Anadolu Sigorta tarafından sunulan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası’yla ücretsiz tanışma fırsatı yakaladı.Kimlik hırsızlığı, ödeme araçlarının hileli veya kötüye kullanımı, yaşadıkları online alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlıklarına zarar verilmesi gibi durumları teminat altına alan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası, etkinlik katılımcıları tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Anadolu Sigorta standında detaylı tanıtılan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası, risklere belli oranlarda sunduğu teminatlar ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra kişisel şifre çalışma teminatı ile birlikte bilgisayar asistans hizmeti de sunuyor.

  05454124848