Quick Sigorta Emin Adımlarla İlerlemeye Devam Ediyor

Faaliyete geçeli bir yıl bile olmadan önemli adımlar atan Quick Sigorta’ya bu süre içinde 6 bin 300 acente başvurusu yapıldı. Bunların içinden 1200’ünün başvurusu kabul edildi.

Kurulduğu 2017 yılından bu yana hızlı bir büyüme gösteren Quick Sigorta, değişik illerde gerçekleştirdiği tanıtımlara devam ediyor. Dumlupınar Üniversitesi’nin davetlisi olarak Kütahya’ya giden Quick Sigorta yetkilileri, Kütahya’daki acenteleri ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Hilton Garden Inn Otel’de düzenlenen toplantıda konuşan Quick Sigorta CEO’su Levent Uluçeçen, Quick Sigorta’nın tamamen yerli bir firma olduğunu, 2017 yılının Nisan ayında kurulmasına rağmen kısa zamanda başarı elde ettiklerini ve 1 milyonuncu poliçeyi kestiklerini söyledi.

Yaklaşık 1 yıllık faaliyet süreçlerinde 6 bin 300 acente başvurusu aldıklarını dile getiren Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “Bu başvurulardan bin 200 tanesine acenteliğimizi verdik. Kütahya’da da 12 acentemiz bulunmakta. Alternatif Bank da aynı zamanda bizim acenteliğimizi yapıyor. Bunun dışında da 50 tane broker Quick Sigorta’nın poliçelerine aracılık ediyor. Quick Sigorta hayat dışı branşlarda ruhsatların tamamına sahip olan belki de tek sigorta şirketi. Tüm branşlarda faaliyet gösteriyor. Yavaş yavaş yeni ürünlerini devreye sokuyor” diye konuştu.

Trafik sigortalarına yüzde 2 indirim

Esnaflar için bir kampanyalarının olduğunu da aktaran Yaşar, “Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonuna üye TESK Kart sahiplerine şu anda Quick Sigorta da trafik sigortalarına yüzde 2 indirim yapıyor. Acil sağlık ambulans ve hekim danışma hizmetini ücretsiz olarak esnaflarımızın hizmetine sunuyor” dedi.

Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kizilbay ise şirket olarak hizmetlerini anlatmak ve acentelerle bir araya gelmek için Kütahya’ya geldikleri için oldukça memnun olduklarını kaydederek, şirketin sunduğu bazı hizmetlerden söz etti. Quick Sigorta’nın yetkilileri, daha sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde düzenlenen panele konuşmacı olarak katıldı.

  05454124848