Mapfre Sigorta Tatilcilere Güvence Sağlıyor

 

Mapfre Sigorta, sunduğu seyahat sigortalarıyla tatilcilere dünyanın her köşesinde güvence sağlıyor. Geniş teminat kapsamıyla dikkat çeken Mapfre seyahat sigortaları, asistans hizmetleri, bagaj kaybı gibi ek teminatlar da içeriyor.

Mapfre Sigorta, sunduğu farklı ihtiyaçlara yanıt veren seyahat sigortalarıyla hem yurt içi hem yurt dışına seyahatlerde güvence sağlıyor. Dünyanın her köşesinde kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan Mapfre Sigorta, geniş teminat kapsamıyla dikkat çekiyor.

Tüm dünya ülkelerinde geçerli olan ürünlerden Keyif Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası ve Vize Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası, ani hastalık ya da kaza sonucunda oluşabilecek acil tıbbi harcamalarının poliçe limitleri dahilinde %100’ünü karşılıyor. Yaralanma veya acil hastalık nedeniyle sigortalının nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil ve vefat eden sigortalının naklini de her iki sigorta paketinde ana teminat olarak sunuyor. Ayrıca asistans hizmetleri bagajın zarar görmesi, çalınması, kaybolması ya da gecikmesi durumunda oluşan zararları kapsayan Keyif Yurt Dışı Seyahat Sigortası’nın yurtdışında yatışın gerçekleşmesi halinde refakatçinin ulaşım ve konaklama giderleri ve terör teminatı da bulunuyor.

Yurt İçi Seyahat Sağlık Sigortası, Türkiye’de seyahat ederken ani hastalık veya kaza sonucu ortaya çıkan acil tıbbi müdahale gerektiren masrafları yüzde 100’e kadar teminat altına alıyor. Yaralanma veya ani hastalık nedeniyle sigortalının nakli, taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil ve vefat eden sigortalının naklini de ana teminat olarak sunuyor. Ayrıca bu sigorta asistans hizmetleri, seyahat esnasında meydana gelebilecek bagaj kaybı, bagajın zarar görmesi, yurtdışında yatışın gerçekleşmesi halinde refakatçinin ulaşım ve konaklama giderleri gibi birçok ek teminatı da kapsıyor.

Yurt Dışı Eğitim Sağlık Sigortası uzun veya kısa dönemli alternatifli paketlerle öğrencilerin yurtdışı eğitim süresi içindeki acil hastalık ve kaza sonucu ortaya çıkabilecek sağlık risklerini güvence altına alıyor. 

  05454124848