Liberty Almanya’da Güzel Sanatlar Sigortası Sunmaya Başladı

Liberty Mutual Insurance Group'un bir parçası olan Liberty Specialty Markets (LSM), Almanya'da güzel sanatlar sigortaları sunmaya başlayacağını ve başına Ulrike Janvier'nin atandığını duyurdu.

Liberty Specialty Markets (LSM)'den yapılan açıklamada, Ulrike Janvier'nin AXA Art'tan LSM'ye katıldığı ve daha önce, bir müzayede evi ve bir galeri için çalıştığı belirtildi. Yeni görevinde Janvier, Almanya'da geniş bir müşteri yelpazesi için yeni iş ve özel çözümler geliştirecek.

LSM’nin Köln’deki ofisinde çalışacak olan Janvier, LSM Avrupa’nın güzel sanatlar şefi David Saillen’e ve ayrıca Almanya’nın ülke yöneticisi Wolfgang Weis’e rapor verecek.LSM’nin Avrupa’nın başkanı Kadidja Sinz: “Bu önemli atama ile, Alman brokerler ve müşterilere, uzman güzel sanatlar ve türler için artan ihtiyaçları için en iyi hizmeti verebilecek konumda olmaktan dolayı çok mutluyuz. Uzman çözümlerimizin büyük ilgisini gördük ve tanınmış profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturduk.” dedi. LSM, Nisan 2017'de Hollanda'da, Mart 2018'de ise Fransa'da güzel sanatlar sigortalarına yönelik hizmet vermeye başladı. 

  05454124848