İSAD’dan İTO Seçimlerine İlişkin Açıklama Yapıldı

 

İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği, İTO Sigortacılık Meslek Komitesi seçimlerinde Acentelerin Sesi grubuyla başkanlığa adaylığını koyan Levent Korkut'u destekleme kararı aldı.

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi seçimleri 9 Nisan’da gerçekleşecek. Başkanlığını Turusan Bağcı‘nın yaptığı İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD), seçimlerde Acentelerin Sesi grubuyla başkanlığa adaylığını koyan Levent Korkut‘u destekleme kararı aldı.

Acentelerin Sesi, İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Levent Korkut başkanlığında ekip olarak aday olacaklarını açıklamıştı. Ardından diğer acente dernekleri ASİAD, AVSAD, PASAD ve SAB, seçime beraber girme kararı almıştı. Bu dernekler eski ASİAD Başkanı Hüseyin Duru’yu başkan adayı olarak göstermişlerdi.

İSAD tarafından yapılan açıklamanın ilgili bölümü şöyle

İSAD Yönetim Kurulu kararı ile tüm üye, acenteler ve destekçileri ile birlikte İTO Meslek Komitesi seçiminde hiç bir koltuk beklentisi ve şartı olmaksızın yaptıkları projeleri tamamlayabilmesi için kadrolarını güçlendirerek gençleştiren Sn.Levent Korkut liderliğindeki Acentelerin Sesi Platformu ekibine destek verme kararı almıştır.

Açıklamanın tamamını okumak için tıklayınız 

  05454124848