HDI Sigorta’dan spora destek sürüyor

HDI Sigorta’nın spora verdiği destek sürüyor. HDI Sigorta yapılan anlaşma ile birlikte Nevşehir Belediyespor’un ligde yapacağı maçlarda yeni forma sponsoru oldu.

Sektörde spora verdiği destekle tanınan HDI Sigorta, sponsorluklarına bir yenisini ekledi. HDI Sigorta, Nevşehir Belediyespor’un yeni forma sponsoru oldu. Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve Kulüp Başkan Vekili İbrahim Yüzer, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ile İstanbul’da bir araya geldi. Kırmızı beyazlı ekibin yöneticileri ve Genel Müdür Ceyhan Hancıoğlu arasında yapılan görüşme sonrasında HDI Sigorta’nın 2019-2020 futbol sezonunda Nevşehir Belediyespor’un yeni forma sponsoru olması konusunda anlaşma sağladı. Yapılan anlaşma ile birlikte TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor’un iç saha ve deplasmanda oynayacağı müsabakalarında kırmızı beyazlı ekibin formalarında HDI Sigorta’nın ismi yer alacak.

Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın, “Arzuladığımız 2. Lig yolunda futbol ve teknik heyet kadromuzu güçlendirirken bir yandan da kulübümüzün mali yapısını güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda kırmızı beyazlı ekibimizde sponsorluk anlaşmaları ile destek olan HDİ Sigorta ve diğer firmalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

HDI Sigorta’nın Sponsorluk yaptığı kulüpler arasında Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımı İsim Sponsorluğu, Fenerbahçe Spor Kulübü, Kırşehir Spor Kulübü, Denizli Spor Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu, Giresunspor Kulübü, Bandırma Spor yer alıyor.  

  05454124848