↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

Güneş Sigorta Sanata Olan Desteğini Devam Ettiriyor

Bu yıl ikincisi düzenlenen Küçük Ressamlardan Büyük Eserler Resim Sergisinin açılışı 24 Nisan Salı günü gerçekleşti.

Mart ayında başlatılan yarışmada Güneş Sigorta çalışanlarının ve Güneş Sigorta Acentelerinin çocukları “Hayallerindeki Geleceği” resmetti. 16 Nisanda sonlanan yarışmanın sonuçları Güneş Sanat Galerisinde yapılan sergi açılışı ile açıklandı. 

5-9 ve 10-14 olarak iki ayrı kategoride düzenlenen yarışmaya toplam 52 eser katıldı. 
Saat 16.30 da başlayan ödül töreninde her kategorideki derece sahiplerine ödüllerini Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcıları; Sayın Birgül Denli, Sayın Murat Koygun, Sayın Tayfun Altıntaş ve Grup Müdürleri Sayın Uğur Sefiloğlu ve Sayın Yurdakan Tarhan takdim etti.

Çocuklarımızın çağdaş bir ihtiyaç olan sanatla ilgilenmesini teşvik ederek, güzel sanatlar alanında kendilerini ve yeteneklerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlanmasını amaçlayan Güneş Sigorta, jüri üyelerini de yine aynı hassasiyetle konusunda uzman isimlerden seçti. Yarışmanın jüri üyeliğini; Doç. Erol Yıldır (İstanbul Gelişim Üniversitesi GSF Dekan Yrd. / Ressam), Ahmet ÖZEL (Ressam), Figen BATI (Ressam), Muhammet BAKIR (Resim Öğretmeni / Ressam), Emine YILMAZ (Güneş Sigorta Temsilcisi) ve Yalçın DENİZYILMAZ‘ (Küratör) üstlendi.

Derece giren küçük ressamlar 5-9 yaş kategorisinde; Kayra Aygar ( Birinci), Doruk İzgören (ikinci) ve Demir Kazancı (üçüncü) dereceye giren isimler oldu. 10-14 yaş kategorisinde dereceye giren isimler ise; Arda Arslan (Birinci), Melek Kuyucu (ikinci) ve Eren Akgül (üçüncü) oldu.

Dereceye giren ve sergilenme hakkı kazanan eserler 1 Mayıs Salı gününe kadar 10:00-17:00 arasında Güneş Sanat Galerisinde sanatseverleri bekliyor.Read more: http://www.sigortagundem.com/haber/kucuk-ressamlardan-buyuk-eserler-sergisi-gunes-sanat-galerisinde/1299868#ixzz5DfMGlrpW

  05454124848