Gulf Sigorta, satış birimlerinin fikirleriyle büyüyecek

Gulf Sigorta’nın Satış ve Dağıtım Kanalları toplantısı, “Sahne Senin Fark Yarat” sloganıyla 6-7 Ekim tarihlerinde 87 kişinin katılımıyla Mercure Hotel İstanbul’da yapıldı. Toplantıda satış birimleri başarı hikâyelerini paylaştı. 2 gün süren atölye çalışmaları ve sunumların ardından Zorba Taverna’da düzenlenen akşam yemeğinde katılımcılar keyifli zaman geçirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Süleyman Sağıroğlu, hız ve hizmet kalitesine önem verdiklerini ifade etti. Satış birimlerinin işlerini kolaylaştırmak için teknolojik yatırımlara devam ettiklerini kaydeden Sağıroğlu, gerek aracılardan gerekse çalışanlardan gelen geri bildirimleri önemsediklerini söyledi. “Bir fikrim var” diyen herkesin fikrini paylaşmasını isteyen Sağıroğlu, başarılarından dolayı tüm ekibe teşekkür etti ve 2018 yılı son çeyreğinden beklentileri ile 2019 yılı hedeflerinin ne olduğunu anlattı.

Alternatif Dağıtım Kanalları, Operasyon, Pazarlama ve Kurumsal İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Gardet, yaptığı sunumda 2018 yılının başarılı projelerinden bahsederken, 2019 planlarını da ana hatlarıyla paylaştı. “Şirketçe farklı kanallara hizmet verme ve portföy dengesini koruma prensibimiz devam edecek” diyen Gardet, sözlerine şöyle devam etti: “Sosyal sorumluluğu ciddiye alan, duyarlı bir şirketiz. 2019 yılında bu alandaki çalışmalarımız daha da artacak.”

‘2019 GULF SİGORTA İÇİN İYİ BİR YIL OLACAK’

Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcı Sibel Sevinç de “Toplantımızın en verimli tarafı, oluşturduğumuz çalışma gruplarından çıkan satışımızı artırıcı, operasyonel verimliliğe katkı sağlayacağına inandığımız yaratıcı fikirlerin fazla olmasıydı. Bundan sonraki süreç bu fikirlerin hayata geçirilmesi olacak, bu konu grup liderlerinin yıl boyu takibinde olacak. Bu fikir ve uygulamalar çalışanlarımızı ve yönetim kademesini son derece heyecanlandırdı. Ortaya çıkan sonuçlar, zor geçeceği kaygıları duyulan önümüzdeki yıl için hepimizi motive etti. Tüm bunlar, 2019’un Gulf Sigorta için iyi bir yıl olacağının işareti” dedi.

  05454124848