Generali Sigorta Ücretsiz Prestij Servis Hizmeti Sağlıyor

Generali Sigorta, Kasko Sigortası müşterileri için hasar anında ücretsiz 7 “Prestij Servis Hizmeti” sunmaya başladı.

Türkiye’de 150 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren sigorta kuruluşu Generali Sigorta, kasko sigortası müşterileri için olası bir hasar durumunda ayrıcalıklı hizmetler içeren yeni uygulaması “Prestij Servis Hizmeti” ni ücretsiz sunmaya başladı. Generali Sigorta, yeni hizmeti kapsamında Generali kasko sigorta poliçesi olan tüm müşterilerine, beklenmedik hasarlar olması durumunda “Vale Hizmeti”, “Sınırsız İkame Araç”, “Boya Parlatma-Cila”, “Fırçasız Oto Yıkama”, “26 Nokta Mekanik Check-Up”, “%25 Bakım ve Mekanik Onarım İndirimi” ve “Direkt Ödeme” ayrıcalıklarını anlaşmalı Prestij Servis Hizmet noktalarında sunuyor.

İlk olarak İstanbul’da başlayan, Ankara ve İzmir ile devam eden Prestij Servis Hizmeti’nden, yakın zamanda Generali’nin tüm Türkiye'deki kasko müşterileri yararlanabilecek. Generali Sigorta, kapsamı sektördeki en geniş ürünlerden biri olan Prestij Kasko ürününü, Prestij Servis Hizmetleriyle bir adım daha öteye taşıyacak. Generali müşterileri hasar durumunda, 0850 555 55 55 numaralı telefondan Generali Sigorta Çağrı Merkezi’ni arayarak ücretsiz hizmetlerden anlaşmalı prestij servis noktalarına giderek faydalanabilecek.

Prestij Servis Hizmeti kapsamında bulunan anlaşmalı servisler, Generali sigortalılarına emsalsiz ve ücretsiz olarak aşağıdaki 7 hizmeti sunuyor:

Vale Hizmeti: Sigortalıların talep etmesi durumunda; aracı vale aracılığıyla alınarak onarımı yapılabiliyor ve onarımdan sonra teslim ediliyor.

Sınırsız İkame Araç Hizmeti: Sigortalılar, 0850 555 55 55 no’lu hattı arayarak ikame araç istemesi durumunda, araç onarımı bitene kadar ikame araç hizmetinden yararlanabiliyor.

Boya Parlatma-Cila Hizmeti: Talep edilmesi halinde Prestij Servise giden her araç, boya parlatma hizmetinden ücretsiz faydalanıyor.

Fırçasız Oto Yıkama Hizmeti: Proje kapsamında servise giden her araç, fırçasız oto yıkama hizmetinden ücretsiz yararlanıyor.

Mekanik Check-Up: Talep eden Generali sigortalıları için, 26 hizmet noktasında fren, lastik ve jantların kontrolü vb. işlemleri kapsayan check- up hizmeti sunuluyor.

Periyodik Bakım İndirimi Hizmeti: Generali sigortalıları, araçlarının onarımını yaptırdıktan sonra mekanik bakım yaptırmak isterse, %25 işçilik indiriminden yararlanabiliyor.

Direkt Ödeme: Bu hizmet kapsamında sigortalılar servise herhangi bir ödeme yapmadan aracını teslim alabiliyor.

  05454124848