Gamze Korkmaz Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı’na Terfi Etti.

Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.’de Bütçe Planlama ve Muhasebe bölümlerinden sorumlu Direktör olarak görev yapan Gamze Korkmaz, 1 Nisan 2018 tarihi itibarıyla Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etti. Korkmaz, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Korkmaz, kariyerine bağımsız denetim sektöründe vergi denetimi ile başlamış olup, 10 yılı aşkın süredir de sigorta sektöründe yer almaktadır. Gamze Korkmaz son 6 yıldır Aegon Türkiye’de Müdür, Grup Müdürü ve sonrasında Direktör olarak görev aldı.

Aegon Hakkında:

Aegon, Amerika, Avrupa ve Asya’da faaliyet gösteren şirketleri ve 28 binden fazla çalışanı ile hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında, dünyada lider konumda bulunan şirketlerden biridir.

2008 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Aegon Türkiye’nin, Türkiye nüfusunun yüzde 90’ına ulaşan şube ve bölge müdürleri ve 700’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Toplam prim üretiminde ilk onda, birikim ürünleri ve yeni iş prim üretiminde birinci sırada yer alan Aegon Türkiye; ihtiyaç ve müşteri odaklı ürün ve hizmet anlayışıyla sektörde ilklere imza atan hayat sigortası şirketidir.

  05454124848