ERGO Acentelerini Yunanistan Seyahati ile Ödüllendirdi

ERGO Türkiye, Başka Kasko ürününe yönelik yılsonu kampanyasında hedefe ulaşan acentelerini, 16-18 Mart 2018 tarihleri arasında tarihi ve kültürü ile büyüleyici Yunanistan’ın başkentinde ağırladı.

Sigorta sektörünün önde gelen şirketlerinden ERGO Türkiye, ekosisteminin merkezinde yer alan İş Ortaklarını farklı etkinliklerle ödüllendirmeye devam ediyor. Başka Kasko Kampanyası dâhilinde başarılı olan ERGO Türkiye acenteleri, ERGO yöneticileri ile Yunan Mitolojilerinin kalbi Atina’da buluştu. Seyahatlerinin ilk günü, ERGO Yunanistan ve Türkiye CEO’su Theo Kokkalas tarafından ERGO Yunanistan Merkez Ofisi’nde ağırlanan acenteler, şirketin 2004 yılından günümüze gelen yolculuğunu dinlediler. Kokkalas, “ERGO olarak Yunanistan’da yürüttüğümüz başarılı operasyonlarımız neticesinde, 2300 acentemizle sigorta sektörünün lider şirketi olarak faaliyet gösteriyoruz. Her ne kadar Yunanistan ve Türkiye pazarları farklı dinamikler barındırsa da; Türkiye’nin genç nüfusu, sektörümüzün büyüme potansiyeli, şirketimizin finansal gücü ve acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ sayesinde Türkiye’deki başarı hikâyemizin de devam ettiğini görüyoruz. Bu büyük ailenin üyelerini burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Atina’daki Merkez Ofis’te gerçekleşen yoğun bilgi paylaşımının ardından batı dünyasının en önemli yapılarından biri olarak kabul edilen Acropolis’i gezen acenteler, programlarının devamında kapsamlı bir Atina Şehir Turu yaparak Syntagma Meydanı, Zeus Tapınağı ve Panathenean Stadyumu gibi tarihi yapıları gezme fırsatı yakaladılar.

Attika yarımadasında, muhteşem deniz manzarasıyla çevrili Sounion şehrini ve Antik Yunan’ın ana limanı olan Pire’de şehre karakter katan tarihi yapıları keşfeden acenteler birliktekeyifli vakit geçirerek muhteşem bir kültürel deneyim yaşadılar.

  05454124848