Doğa Sigorta’dan 23 Nisan’da anlamlı organizasyon

Doğa Sigorta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Everest Otizm Spor Kulübü öğretmenleri, öğrencileri ve velileri ile birlikte kutladı.

Geride bıraktığımız günlerde Doğa Sigorta’ya ait locada, Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçını izleyen Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da Doğa Sigorta’nın misafiri oldu.

Kendilerine ait olan bu özel günde Aslan Doğa ile doyasıya eğlenen çocuklar, tüm misafirlerin takdirini toplayan bir jimnastik gösterisi de sundu.

Doğa Sigorta’nın desteğiyle gerçekleşen organizasyona, Galatasaray Doğa Sigorta Baş Antrenörü Ertuğrul Erdoğan ve Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Ömer Yalçınkaya da katıldı. Çocukların ve misafirlerin takım oyuncuları ile tanışma fırsatı bulup, basketbol oynadıkları organizasyon ile ilgili; “Bugün çok özel bir gün.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda otizmin farkındalığını arttırmak amacıyla sporcularımız ve çocuklarımız ile bir araya geldik” açıklamasında bulunan Ömer Yalçınkaya sözlerine: “Bu bizi oldukça moral veren, motive eden bir ortamdı, gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” diyerek devam etti.

Caner Erdeniz’e sürpriz doğum günü

Etkinlikte ayrıca Galatasaray Doğa Sigorta oyuncularından Caner Erdeniz’e sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Antrenman öncesinde doğum günü sürprizi ile karşılaşan Erdeniz; “Doğum günüme daha iki gün var anca burada bir sürpriz yapılması çok hoşuma gitti. Galatasaray ve Doğa Sigorta Ailesine çok teşekkürler, çok mutlu oldum” dedi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarla vakit geçirmenin çok keyifli olduğuna değinen Caner Erdeniz, organizasyondan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek sözlerini noktaladı.

  05454124848