Doğa Sigorta Çalışanlarına “Doğa Seninle Parlıyor” Konsepti

 

Doğa Sigorta, “Doğa Seninle Parlıyor” konseptiyle Antalya’da gerçekleştirdiği personel toplantısında çalışanlarını adeta bir yıldız gibi ağırladı. Toplantıda şirketin 2017 yılında elde ettiği başarılar çalışanlarla paylaşıldı.

Doğa Sigorta, 16-18 Şubat tarihleri arasında “Doğa Seninle Parlıyor” konseptiyle Antalya’da Voyage Belek Golf & Spa Hotel’de düzenlediği personel toplantısında, Türkiye’nin tüm bölgelerinden katılan çalışanlarını ağırladı.

Çalışanlara “Hepiniz yıldızsınız” yaklaşımı sunulan toplantıda, Doğa Sigorta’nın sergilediği başarılı büyüme performansının arkasında örnek bir takım çalışması ve takım ruhunun olduğuna vurgu yapıldı.

Konseptin bir parçası olarak tüm çalışanların isimleri bir yıldızın içerisinde fuaye alanında sergilendi. 250 kişilik katılımın olduğu toplantı, Afrin’de şehit düşen askerlerimiz için saygı duruşu ile başladı.

Daha sonra toplantı Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı’nın açılış konuşmasıyla devam etti.

Ayrıca, Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Hasar ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Ercan Kösoğlu, Satış ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Adnan Mehmet Sığın, Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tümer ve Anadolu Bölgelerinden Sorumlu Satış Grup Müdürü Vedat Özer’in sunumlarıyla şirketin 2017 yılında edindiği başarılar da çalışanlarla paylaşıldı.

KIRMIZI: TAKIM ÇALIŞMASI BAŞARIDA EN BÜYÜK ETKEN

Tüm çalışanların şirket için bir bütün olduğunu vurgulayan Nihat Kırmızı, çalışanlar arasındaki takım çalışmasının şirketin edindiği başarıların arkasındaki en büyük etken olduğuna işaret etti. Kırmızı, A’dan Z’ye tüm çalışanların Doğa Sigorta için çok değerli olduğunun mesajını vererek, takım ruhunun başarıya giden yoldaki en önemli unsur olduğuna değindi.

GÖLPINAR: ‘GÖZLE GÖRÜLÜR BU BAŞARI TESADÜF DEĞİL’

Yaptığı sunumla Doğa Sigorta’nın 2017 yılında sektörde 15’inci sıradan 9’uncu sıraya yükseldiğini gözler önüne seren Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ise, bu başarıyı rakamlarla ortaya koydu. Gölpınar, takım ruhunun yanı sıra bireysel motivasyonun önemini vurguladı.

ÇALIŞANLARLA SANATÇILAR AYNI SAHNEDE

Toplantıda çalışanlar birlikte şarkı söyledikleri sürpriz bir organizasyonla karşı karşıya kaldı. Toplantı salonunda mikrofonların sesi kısılarak, çevreden opera sesleri yükselmesiyle, Antalya Devlet Opera ve Bale sanatçıları, flash-mob aracılığıyla toplantıya dahil oldu. Çalışanların şarkılara eşlik etmesiyle toplantıda bir müzik şöleni yaşandı.

EN İYİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Yılın en iyi performansını sergileyen 5 çalışana, 2017 yılında kampanya bazında performanslara göre plaketler dağıtıldı. Çalışanlar, yapılan çekilişlerle yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve tatil paketi gibi sürpriz hediyelerle ödüllendirildi.

 

  05454124848