ANSADER ve SED’den İTO Seçimlerine İlişkin Açıklama

 

Anadolu Yakası Sigorta Acenteleri Derneği (ANSADER) ve Sigorta Eksperleri Derneği (SED) de İTO Sigortacılık Meslek Komitesi seçiminde Acentelerin Sesi grubuyla başkanlığa adaylığını koyan Levent Korkut'u destekleme kararı aldı.

TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi üyeleri ile Sigorta Eksperleri Derneği ve Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı yönetim kurulları, İTO Sigortacılık Meslek Komitesi seçiminde Acentelerin Sesi grubuyla başkanlığa adaylığını koyan Levent Korkut‘u destekleme kararı aldı.  Bir destek kararı da Anadolu Yakası Sigorta Acenteleri Derneği’nden (ANSADER) geldi.

İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Levent Korkut ve eski ASİAD Başkanı Hüseyin Duru‘nun adaylıklarını koydukları İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi seçimi 9 Nisan’da gerçekleşecek.

Acentelerin Sesi, İTO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Levent Korkut başkanlığında ekip olarak aday olacaklarını açıklamıştı. Başkanlığını Turusan Bağcı‘nın yaptığı İstanbul Sigorta Acenteleri Derneği (İSAD), TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi üyeleri ile Sigorta Eksperleri Derneği ve Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı yönetim kurulları Korkut’u destekleme kararı aldı. Diğer acente dernekleri ASİAD, AVSAD, PASAD ve SAB, seçime beraber girme kararı almıştı. Bu dernekler ise eski ASİAD Başkanı Hüseyin Duru’yu başkan adayı olarak göstermişlerdi.

 

 

  05454124848