ANSADER Başkanı Mehmet Tunga için anma töreni düzenlendi

5 Temmuz 2020 tarihinde vefat eden ANSADER Başkanı Mehmet Tunga için anma töreni düzenlendi. 15 Ağustos tarihli anma törenine dernek yöneticileri ve sektörden birçok isim katıldı. ANSADER Yönetim Kurulu sektör duyurusu aşağıda yer alıyor;

“Değerli Meslektaşlarımız,

05/07/2020 tarihinde vefat eden ve pandemi nedeni ile cenaze töreni düzenlenemediği için son yolculuğunda yanında olamadığımız değerli dernek yönetim kurulu başkanımız merhum Mehmet L. Tunga için 15/08/2020 tarihinde derneğimizce Cemile Sultan Korusu Sultan Köşk’te anma töreni ve mevlit düzenlenmiştir.

Organizasyona katılım gösteren başta değerli Tunga ailesine, değerli SAİK Başkanımız Sn. Levent Korkut’a , SAİK Üyesi Sn. Özgür Yılmaz’a, Acentelerin Sesi platformuna, TEKSADER’e, ASİAD’a, Anadolu Sağlık Merkezi ve Carglass ailesine, değerli meslektaşlarımıza ve sevenlerine bu anlamlı günde yanımızda olarak bizlere kattıkları manevi güç için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Yanımızda olamayan, ancak telgraf ve mesajları ile bizlere duygularını ileten dernek yönetim kurullarına ve meslektaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz. 

Değerli Başkanımız merhum Mehmet L. Tunga bundan sonra derneğimizin onursal başkanı olarak anılacak ve kendisinin sahip olduğu erdemli değerler kurmuş olduğu derneğimizde sonsuza dek korunacaktır.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla

ANSADER YÖNETİM KURULU”

  05454124848