↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

Anadolu Sigorta, “Sosyal Ağ Analizi” çalışması ile webinar’a konuk oluyor

Knime platformu üzerinde bir süredir devam eden “Sosyal Ağ Analizi – SNA (Social Network Analysis)” çalışmasını uygulamaya sokan Anadolu Sigorta, çalışmanın detaylarını paylaşmak için 23 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecek webinar’a katılıyor.

Sigorta suistimallerinin tespitinde kullanılan geleneksel veri tabanı çözümlerini, Knime platformu üzerinde hayata geçirdiği “Sosyal Ağ Analizi” ile Anadolu Sigorta, Knime Almanya’nın davetiyle hem Türkiye’de hem de yurt dışında düzenlenecek iki webinar’a katılacak. Webinar’lardan ilki 23 Eylül 2020 tarihinde, saat 15:00-16:00 arasında Türkçe olarak gerçekleştirilecek.

Farklı veri kaynaklarından temin edilen verilerin “Sosyal Ağ Analizi” metodolojisiyle işlenmesine dayanan ve özellikle organize suistimal şüphelilerinin tespit edilmesine hizmet eden çalışmanın detaylarını Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı ile analitik ekibinden Vedat Güneş ve Hüseyin Onur Özcan anlatacaklar.

Sigorta sektörüne ciddi ölçüde zarar veren organize suistimallerin önlenmesi amacını taşıyan çalışmanın tüm sektöre fikir verebilmesi açısından webinar’a katılım aşağıdaki linkte yer alan formu dolduran herkese açık olacak

  05454124848