Anadolu Sigorta Ortak Yaşam Alanlarını Güvence Altına Alıyor

Anadolu Sigorta, site ve apartman gibi toplu yaşam alanlarında gerçekleşecek riskler ile buralardaki yöneticilerin sorumluluklarını da içeren geniş kapsamlı “Site/Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası”nı sigortalıların hizmetine sundu.

Anadolu Sigorta, sitelerin ve apartmanların ortak kullanım alanları için hazırladığı Site/Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası’nın kapsamını daha da genişleterek müşterileriyle buluşturuyor. Bu poliçe ile ortak yaşam alanları ve bu alanlarda bulunan demirbaşlar, elektronik cihazlar, makine-tesisatlar, nakit para ve kıymetli evrak ile cam, reklam panosu, totem gibi kıymetler; yangından depreme, sel-su baskınından doluya, elektronik cihaz arızalarından makine kırılması hasarlarına, cam kırılmasından, hırsızlığa kadar pek çok riske karşı tek bir poliçe ile teminat altına alınıyor.

Yangın’dan fırtınaya tüm risklere güvence veriyoruz

Ayrıca, kapsamı bu ürüne özel olarak belirlenen yönetici sorumluluk, site yönetiminde çalışanların sorumluluğu, yangın mali sorumluluk, taşınan para hırsızlığı ve çalışanlar tarafından yapılacak emniyeti suiistimal gibi teminatlar da poliçede yer alıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez: “Şehirleşme ve modernleşmeyle birlikte kalabalık nüfusları barındıran sitelerin de sayısı hızla artıyor. Bu siteler ve apartmanlar her gün yangından fırtına ve doluya, hırsızlıktan sel-su baskınına kadar sayısız riskle karşı karşıya kalıyor. Toplu yaşam alanları için geliştirdiğimiz Site/Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası” ile tüm bu risklere karşı güvence verirken, apartman ve site yöneticilerinin sorumlulukları, üçüncü şahıslara olan sorumluluklar, taşınan para, işveren sorumluluk, emniyeti suiistimal, elektronik cihaz, makine kırılması, cam kırılması gibi pek çok riski de tek bir poliçe ile teminat altına alıyoruz” dedi.

  05454124848