ABD’li Sigorta Brokeri Integro Tysers’ı Satın Aldı

ABD merkezli Integro Insurance Brokers Lloyd's akredite broker Tysers'ın özel sermayeli ana şirketi olan Hawkes Bay Holdings'in (HBH) yüzde 100'ünü satın aldığını duyurdu.

Integro Insurance Brokers, İngiliz broker Tysers'ın özel sermayeli ana şirketi olan Hawkes Bay Holdings'in (HBH) yüzde 100'ünü satın aldı. Buna ek olarak, Integro Birleşik Krallık'taki perakende operasyonlarını Tysers ile birleştirmek için bir anlaşma da imzaladı. Yapılan açıklamada, hareketin Integro'nun uzman sigorta şirketlerine genişleme taahhüdüne göre iş ölçeğini iki katına çıkarma amaçlı olduğu belirtildi. intelligentinsurer'de yer alan habere göre, satın almaya yönelik finansal bilgiler ise paylaşılması.

Tysers’ın İngiltere’deki kurumsal ekip üyeleri Integro’nun İngiltere perakende satış ekibine katılacak ve Integro’nun Integro markasıyla İngiltere’nin perakende ticareti ve ticareti konusunda Bob Pybus’un gözetiminde olacak. Tysers başkanı Christopher Spratt ve icracı olmayan yönetmen Peter Haynes, Integro'nun İngiltere Yönetim Kurulu'na katılacak. Daha geniş yönetim ekibi ise mevcut Integro ve Tysers yönetim ekiplerinin birleşiminden oluşacak. 

  05454124848