↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

Sigorta Şirketlerimiz

Yetkili Acentesi olduğumuz Şirketler

YETKİLİ ACENTESİ OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİMİZ.

1- ANADOLU SİGORTA

Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir. Anadolu Sigorta, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir. Anadolu Sigorta, hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir. Yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentesi bulunmaktadır.

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 724 0 850

2- ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ

16.05.1936 tarihli Bakanlar Kurulu onayıyla kurulmuş ve 3.Cumhurbaşkanımız Sayın Celal Bayar o tarihte yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiştir. Şirketin hissedarları; Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen’dır. İlk genel merkez Ankara, muamelat yeri İstanbul olarak kabul edilmiştir. 26.09.1997 tarihinde Etibank hisselerinin özelleştirme kapsamı ve programına alınması hususu karara bağlanmıştır. 20.04.2000 tarihinde şirketin ana hisseleri Polis Bakım ve Yardım Sandığı tarafından Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan satın alınmıştır. 1936 yılından beri sigortacılık sektöründeki tecrübesi, 100'ün üzerinde çalışanı, Türkiye genelinde bulunan 5 Bölge Müdürlüğü ve 800'e yakın acenteleriyle sektördeki saygın yerini koruyan Ankara Sigorta, %100 Türk sermayesi ile sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 444 1936

3- AEGON SİGORTA 

Aegon, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupada başlayan büyüme serüvenini bölgenin yükselen değeri olarak gördüğü Türkiye ile devam ettirmek istemiş ve bu  arzusunu 2008 Temmuz'unda gerçekleştirmiştir. Bu çerçevede, hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.'nin hisselerinin tamamı satın alınmış gerekli hukuki süreçlerin tamamlanmasını takiben, şirket ismi 26 Eylül 2008 tarihinden itibaren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 222 0 312

4- DOĞA SİGORTA

Sigortacılık sektörüne iddialı bir şekilde giriş yapan ve 35 yılı aşkın süredir birçok yeniliğe imza atan Doğa Sigorta; oto kaza sigortaları, sağlık sigortaları, konut sigortaları, işyeri sigortaları ve yangın sigortaları gibi farklı branşlarda hizmet sağlamaktadır. Türkiye geneline yayılmış olan yüzlerce acentesi, 6 bölge temsilciliği, uzman personel kadrosu ve etik değerlere bağlılığı ile bilinen Doğa Sigorta, müşterilerine hızlı, pratik ve cazip teklifler sunmaktadır. Hizmet, oto kaza, eğitim, girişim, bilişim, gayrimenkul ve sağlık gibi alanların çalışma sistemlerini ve sektörel detaylarını yakından takip eden Doğa Sigorta, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını sürdürülebilir hale getirmiştir. 

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 811 51 00

5- FİBA EMEKLİLİK

Kuruluş yılımız olan 2012'den bugüne Fibaemeklilik olarak müşteri odaklı yapımız ve üstün hizmet kalitesi anlayışımız ile Fiba Grubu çatısı altında köklü bir kültürün mirasçısı olarak Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası alanında faaliyet göstermekteyiz. 1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fiba Grubu, bugün ulusal ve uluslararası piyasaların saygın ve bilinirliği yüksek bir katılımcısı konumunda yer alıyor. Finans başta olmak üzere havacılık, mağazacılık, gayrimenkul, enerji, eğitim ve otelcilik hizmetleri sunan Grup; 12 ülkede, 46 ulustan, 97 şirkette, 16.500 çalışanı ile varlığını başarıyla sürdürüyor.

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 444 82 88

6- GRi SİGORTA

Global Risk Insurance GRI Sigorta A.Ş.,
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 02.10.2020 tarih ve 31 Sayılı Kararına istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.
%100 Yerli Sermaye
GRI Sigorta A.Ş. 50.000.000.-TL nominal sermayeye sahip, menşei Türkiye olan %100 Yerli ve genel müdürlüğü İzmir ilinde olan ilk anonim sigorta şirketidir.

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0 (850) 255 28 28

7- GROUPAMA & GROUPAMA HAYAT

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. T.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti. 2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı. 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta unvanını aldı.

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 250 50 50

8- GULF SİGORTA

2013 yılından bu yana Turins Sigorta adıyla hizmet vermekte olan şirketimiz, 2016 yılı Haziran ayında çok uluslu GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P’nin yatırımı ile “GULF SİGORTA” olarak Türkiye Pazar’ına hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en beğenilen sigorta markası olmak vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir. Güçlü finansal yapısı ile uzmanlaştığı ürün branşlarında, müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren alacağı eşsiz hizmeti garantisiyle Gulf Sigorta kısa zamanda farkını ortaya koymuştur. Bu vizyonla çıktığımız yolda sektörün ve Türkiye’nin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri geliştirmek ve kolay erişilebilir satış kanallarımız ve müşteri hizmetlerimiz ile güvenebilecekleri, uzun vadeli sigorta partneri olmak Gulf Sigorta olarak en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 444 12 44

9- NEOVA SİGORTA

NEOVA SİGORTA İLK POLİÇESİNİ KESTİ...

Kuruluş çalışmalarını tamamlayarak Hazine Müsteşarlığından gerekli izinleri alan Neova Sigorta, 16 Aralık 2009 itibariyle poliçe düzenlemeye başladı.

Orta Doğu'nun en büyük finans kuruluşlarından Kuwait Finance House'ın (KFH) önemli iştirakleri ve Kuveyt Türk Katılım Bankası ortaklığıyla kurulan Neova Sigorta, 5 Bölge Müdürlüğü, 117 acente ve 130 banka şubesiyle ile yeni yılda tüm hayat dışı branşlarda üretim yapacak.

Genel Müdürlüğünü Özgür Bülent Koç'un yürüttüğü şirketin hedefi, orta vadede Neova ismiyle Türki Cumhuriyetler'de faaliyette bulunmak ve Türkiye merkezli uluslararası bir sigorta markası haline gelmek.

NEOVA SİGORTA HASAR için iletişim 444 1 636

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

10- SOMPO SİGORTA

İstikrarlı büyümesi ve başarısı ile şirketimiz sigortacılıkta Dünya’nın en büyük ikinci pazarı olan Japonya’nın en büyük sigorta grubu Sompo Insurance’ın dikkatini çekmiş ve 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisseleri Sompo Insurance Inc.’e devredilmiştir.
28.02.2011 tarihinde şirketimizin ünvanı Sompo Sigorta olarak değişmiştir.” 21.02.2011 tarihinde şirketimizin unvanı Sompo Japan Sigorta Anonim Şirketi olarak değişmiştir.
Şirketimiz, Sompo Japan Sigorta ismini alması ile beraber yükselen başarı grafiğini devam ettirmiş ve Sompo grubunun şirketleri arasında oto sigortalarında grubun mükemmeliyet merkezi seçilerek dünya çapında da başarı yakalamıştır. 15.05.2019 tarihinde unvanı “Sompo Sigorta Anonim Şirketi” olarak değişen Şirketimizin hisselerinin tamamı 07.11.2019 tarihinde Sompo International Holdings Ltd.’ye devrolmuştur”.
Türkiye’de de başarı grafiğini yükselten Sompo Sigorta 2018 yıl sonu toplam prim üretiminde 6. sırada yer alırken, %5.5 pazar payına sahiptir.

Sompo Sigorta Hasar İhbarı ve Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 250 81 81

11- QUICK SİGORTA

Quick Sigorta A.Ş., dijital satış kanalı, yurt çapında acente ve broker ağı ile hayat dışındaki tüm branşlarda, Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası gibi ürünleriyle faaliyet göstermekte ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır. %100 Yerli Sermaye Quick Sigorta A.Ş., 50 Milyon TL sermaye ile kurulmuş, sermayesinin tamamı ödenmiş %100 Yerli bir şirkettir. Quick Sigorta A.Ş., bir Maher Holding A.Ş. iştirakidir. Quick Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onaya istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0850 755 1 755

12- TURK P & I SİGORTA

Türk P ve I Sigorta A.Ş. 5684 sayılı Sigortacılık Kanunu’na göre hayat dışı sigorta branşlarında faaliyet göstermek üzere 31.12.2013 tarihinde Ticaret Sicili’ne tescil edilmiştir. Şirketimiz, Sigorta Şirketleri ve Reasürans Şirketlerinin Kuruluş ve Çalışma Esaslarına İlişkin Yönetmelik uyarınca, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 18.02.2014 tarihinde Su Araçları Sorumluluk Branşında ruhsatlandırılmıştır.

Türk P ve I Sigorta A.Ş., P&I sigorta alanında Türkiye’de kurulan ilk ve tek şirkettir.

Türk P ve I Sigorta A.Ş. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Yönetim Kurulu 10 kişiden oluşmaktadır. A Grubu hissedarı temsilen 5 Yönetim Kurulu üyesi, B Grubu Hissedarları temsilen 3 Yönetim Kurulu üyesi ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığını temsilen 1 Yönetim Kurulu üyesi ile Genel Müdürün katılımı ile 10 üye ile teşekkül etmektedir.

Türk P&I Sigorta’nın yönetim ve hizmet anlayışı; denizcilik sektörünün güncel ihtiyaçlarını gözetmek, sigortalılarının branşları ve riziko gruplarına özel, çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Türk P&I sigorta etik değerleri ve pazarlama faaliyetleri ile P&I sigorta alanında hem ulusal hem de uluslararası pazarda yarattığı rekabetçi dinamizm ve farklılıkla kısa sürede yolcu taşıyan gemilerde pazarın yüzde 90’ına hizmet sağlamayı başarmıştır.

Güçlü reasürans yapısı ile dünya genelinde teminat limitini 1 Milyar Amerikan Doları’na yükselten Türk P&I sigorta, Avrupa Birliği Bayrak Devletleri tarafından onaylı olup aynı zamanda Karadeniz ile bir çok Afrika ülkesi dahil 145 ülkede 370’in üzerinde uluslararası temsilcilik ağıyla dünyanın her yerinde 7/24 hizmet sağlamaktadır.

9 yıllık süre içinde 4500'ü aşkın su aracı Türk P&I Sigorta’nın şemsiyesi altında güvenle seyir yapmaktadır.

Şirketimiz prim üretimini doğrudan ve T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Sigorta Aracıları tarafından gerçekleştirmektedir.

HASAR İçin Tıklayın !

7/24 ACİL HASAR Çağrı Merkezi Numarası: 0549 545 03 02

13- UNICO SİGORTA

1988 yılından günümüze dek Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş., 2015 yılı Eylül ayı itibariyle yoluna Unico Sigorta A.Ş olarak devam etmektedir. 

Unico Sigorta A.Ş., köklü geçmişiyle sigorta sektöründe müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

Faaliyet Kolları 

Unico Sigorta hayat dışı sigorta grubunda faaliyet göstermektedir. Önümüzdeki dönemde yeni sigortacılık çözümleriyle hayat dışı sigorta grubunda ürün gamını genişletecektir. 

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın !

7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 222 28 00
Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası

TORUN Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi- 18 Yıllık Tecrübe | Torun İnsurance Agency Ltd. Co. - Experience of 18 Years