↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

En uygun fiyatlar için teklif talebi bırakın Hemen Teklif Al

LİMİTSİZ IMM Sigortası ile Limitsizsiniz. 

Trafik Sigortanıza ilave Limitsiz İhtiyari Mali Sorumluluk IMM Sigortası yaparak Limitsizsiniz ! 

Evet Yanlış duymadınız Detaylı Bilgi için 444 7 185 'den bize ulaşabilirsiniz.

Araç sahipleri olarak üçüncü şahıslara verilebilecek olası zararlar sonucunda ortaya çıkan yüksek bedelli maddi/manevi yükümlülüklerden Limitsiz İMM Poliçesi ile kurtuluyorsunuz.

Limitsiz İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, aracın kullanılmasından doğan maddi/hukuki sorumluluğu, Trafik Sigortası limitleri ile varsa Kasko Sigortası kapsamında yer alan, İhtiyari Mali Sorumluluk teminatı limitlerinin üzerinde kalan kısmını sınırsız olarak tazmin eder. Üstelik manevi tazminat talepleri de sınırsız olarak teminata dahildir.

Limitsiz İMM Sigortası yaptırmanız için Kasko Poliçesi zorunluluğu bulunmamaktadır. Trafik Sigortanızın olması yeterlidir. Trafik Sigortanız Neova Katılım Sigorta'dan olmasa bile Limitsiz İMM Sigortasını Neova'dan alabilirsiniz.

Size en yakın acentemize buradan ulaşarak Limitsiz İMM Poliçenizi satın alabilirsiniz.

TORUN Sigorta Ar. Hiz. Ltd. Şti.

444 7 185


Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası

TORUN Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi- 18 Yıllık Tecrübe | Torun İnsurance Agency Ltd. Co. - Experience of 18 Years