↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

En uygun fiyatlar için teklif talebi bırakın Hemen Teklif Al

Incoming Seyahat Sigortası

Incoming Seyahat Sigortası Teminatları

İncoming Seyahat Sigortası aslında Yurtdışından Türkiye' ye turistik ve ticari geziler için gelecek yabancıların Türkiye seyahatlerinde karşılaşabileceği acil sağlık problemleri teminat altına alan sigortadır.

Turistik ve kısa süreli ticari vize başvuruları kapsamında yurtdışından Türkiye' ye seyahat edecek yabancı uyruklu kişilerin Türkiye'de yapacakları seyahatleri Incoming Seyahat Sigortası ile teminat altında.

Yabancı misafirlerimizin Türkiye Seyahatlerinde acil sağlık problemi ya da herhangi bir kaza yaşaması durumunda, ayakta tedavi ve hastane harcamaları Incoming Seyahat Sigortası tarafından karşılanır.

Bunların yanında Tıbbi Nakil Teminatı, Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Geri Dönüş Teminatı gibi ihtiyacınız olacak hizmetler de poliçe kapsamındadır.

Vefat halinde cenaze nakil masrafları da Incoming Seyahat Sigortası sorumluluğundadır.

Yaş sınırı; 0-70 yaş olup, küçükler anne veya babalarının sigorta ettiren olması kaydıyla sigortalanabilir. 71 yaş ve üzeri kişiler sigorta kapsamı dışındadır.

Teminatlar*Limitler
Tıbbi Tedavi Teminatı35.000 USD
Tıbbi Nakil Teminatı35.000 USD
Sigortalının Tıbbi Nedenlerle Geri dönüşü veya Seyahati35.000 USD
Cenaze Nakli35.000 USD

Incoming Seyahat Sağlık SigortasıMerak Ettikleriniz

Incoming Seyahat Sigortası neden yaptırılmalı?

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası

TORUN Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi- 18 Yıllık Tecrübe | Torun İnsurance Agency Ltd. Co. - Experience of 18 Years