↓ Online Poliçe Satın almak için Turuncu Butona Tıklayarak Acentemizden Anında Poliçenizi alın ↓

→ ONLİNE POLİÇE ←

Groupama Sigorta

GROUPAMA YETKİLİ ACENTE

GROUPAMA SİGORTA

T.C Ziraat Bankası öncülüğünde 1959 yılında Başak Sigorta unvanı ile kurulmuştur. 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigortacı şirketi Groupama tarafından satın alınmış, 2009 yılında Groupama Sigorta ismiyle sigorta sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Aracınıza Özel, Evinize Özel ve Sağlığınıza Özel Sigortaları, Hayatınıza Özel, Sorumluluk Sigortaları, Tarım Sigortaları alanlarında bireysel faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca ticari aracınıza özel, nakliyat, otomatik katılım ve sorumluluk sigortaları ürünleri mevcuttur.

“Güven Yaratan Sigortacılar” olma tutkusu ile ilerleyişini sürdürmekte olan Groupama Sigorta, müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Groupama Sigorta, Türkiye’nin en çok tercih edilen lider sigorta şirketi olmayı hedefinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılında bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketi olan Güven Sigorta ile birleşmiş ve gücüne güç katmıştır.

Hayat dışı tüm branşlarda reasürans faaliyeti göstermekte olan Groupama Sigorta’nın Zorunlu deprem sigortası(DASK) fiyatları, kasko fiyatları, trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Tramer Sorgulama sayfamızdan fiyat alabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde Sigortalatmak ile Groupama Sigorta Ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.

Sigorta Teklifi Al sayfasından sigorta türünüzü seçerek en uygun sigorta tekliflerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Aşağıdaki bölümden Groupama Sigorta Anlaşmalı Hastaneler, Poliçe Sorgulama ve Diğer konuları hakkında bilgi alabilirsiniz.

GROUPAMA SİGORTA YETKİLİ ACENTESİ

Anlaşmalı Servisler İçin Tıklayın 
7/24 Çağrı Merkezi Numarası: 0 850 250 50 50

Size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bunu kabul ettiğinizi varsayacağız. Tamam Çerez Politikası

TORUN Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi- 18 Yıllık Tecrübe | Torun İnsurance Agency Ltd. Co. - Experience of 18 Years